DOMOTEKA APARTAMENTY

OPOLE GRUDZICE

MIEJSCE INNE NIŻ WSZYSTKIE …

WizualizacjaKontakt

CENISZ SOBIE SPOKÓJ, CISZĘ ORAZ BRAK WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU A JEDNOCZEŚNIE CHCESZ MIESZKAĆ W NIEWIELKIEJ ODLEGŁOŚCI OD CENTRUM….?

Domoteka Apartamenty to miejsce stworzone dla Cibie!

O INWESTYCJI

APARTAMENTY DOMOTEKA to nowoczesna inwestycja o wysokim standardzie, która powstaje w kameralnym miejscu- dzielnicy Grudzice, w bliskiej odległości centrum Opola.
Apartamenty cechować się będą nowoczesną formą, wysokim standardem wykończenia oraz funkcjonalnością. Projekt wyróżnia najwyższa jakość wykonania inwestycji przy wykorzystaniu optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej jakości materiałów budowlanych.
Projekt dedykowany jest dla Klientów, którzy oczekują wygody, bezpieczeństwa i atrakcyjnego otoczenia. Apartamenty zostały idealnie zaprojektowane zapewniając ich mieszkańcom swobodę urządzania oraz pełen komfort ich użytkowania.
Inwestycja: Przedmiotem inwestycji jest budowa dwóch domów mieszkalnych w zabudowie czterolokalowych w zabudowie bliźniaczej w Opolu, dzielnica Grudzice wraz z elementami infrastruktury technicznej, ogrodzeniem, elementami małej architektury, utwardzeniami stanowiącymi dojścia do budynków oraz miejsca postojowe wraz z zagospodarowaniem terenu w bezpośrednim otoczeniu. Mieszkańcom zapewnia się z dostępem do wszystkich mediów: przyłącza do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej.

Budynki: Domy zaprojektowano z dbałością o jakość i funkcjonalność, nie zapominając jednocześnie o walorach estetycznych. Do każdego apartamentu będzie prowadziło oddzielne wejście. Z jednej strony budynku znajdować się będą wejścia do mieszkań z ogródkami zlokalizowanymi na parterze, a z przeciwnej wejścia do mieszkań z antresolą, ulokowanych na piętrze.
Jakość: Apartamenty budowane są z wysokiej jakości materiałów i zostaną oddane właścicielom w wysokim stanie deweloperskim. Ściany powstają z pustaka ceramicznego firmy Wienerberger. Dach z nowoczesnej płaskiej dachówki. System gazowego ogrzewania renomowanej firmy Wiessmann z ogrzewaniem podłogowym w standardzie.

CECHY APARTAMENTÓW

Spokój i przemyślana architektura tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Apartamenty zaprojektowane zostały w nowoczesnym stylu tak, aby spełnić oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi, singli jak i osób starszych. Niska zabudowa w nowoczesnym stylu, wysoki standard wykończenia oraz elegancki design sprawiają, że jest to miejsce doskonałe.

  •  Każdy Apartament posiada własne, niezależne wejście !
  • Apartamenty na parterze posiadają własny ogródek a pozostałe wyposażono w urokliwe balkony/tarasy.
  • Dla maksymalnej wygody i komfortu do każdego apartamentu przynależy miejsce parkingowe
  • Niepowtarzalna możliwość adaptacji poddasza sprawia że uzyskujemy nowoczesny Apartament LUX o powierzchni ok 140m2

 

Troska o najmniejsze detale, zróżnicowanie przestrzeni i atrakcyjne miejsce wyróżnia Apartamenty Domoteka.

JAKO JEDYNI OFERUJEMY WYKOŃCZENIE WNĘTRZ PRZY UŻYCIU NAJNOWSZYCH SYSTEMÓW DEKORACYJNYCH

LOKALIZACJA: Opole Grudzice

DOGODNA LOKALIZACJA Apartamentów DOMOTEKA Opole, Grudzice to:

  • Bliskość centrum, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej i doskonała infrastruktura (komunikacja MZK)
  • dogodny dojazd do obwodnicy
  • doskonałe zaplecze w postaci sklepów oraz bliska odległość do szkoły podstawowej, przedszkola, siłowni, boiska, biblioteki, kościoła, placu zabaw

Osiedle zaprojektowano z myślą o miejskiej wygodzie. Z równowagą między nowoczesnością a funkcjonalnością decydującą o jakości życia.

APARTAMENTY DOMOTEKA

Każdy Apartament posiada własne, niezależne wejście
Apartamenty na parterze posiadają własny ogródek
Do każdego apartamentu przynależy miejsce parkingowe
Możliwość adaptacji poddasza

KONTAKT

Biuro : ul. Torowa 16, 45-073 Opole
Telefon: 606 242 284
Email: apartamenty@domoteka.opole.pl